شما اینجا هستید

اقتصادی » ۱۷۰ واحد جدید تولیدی در آذربایجان‌شرقی راه‌اندازی شد

به گزارش شهرمن به نقل از ایرنا ،حبیب امین زاده با بیان اینکه آذربایجان شرقی در راه اندازی طرح های ایجادی رتبه دوم کشور را دارد،  اظهار کرد: با راه اندازی این واحدها در ۹ ماه گذشته امسال، سه هزار و ۳۰۰ نفر صاحب شغل شدند.

وی افزود: راه اندازی ۱۹۰ طرح توسعه واحدهای صنعتی با سرمایه گذاری بیش از یک هزار میلیارد تومان و افزایش اشتغال ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از اقدامات انجام شده این سازمان در استانبرای تحقق جهش تولید است.

امین زاده با اشاره به کسب رتبه اول در بین استان ها در راه اندازی طرح های توسعه ای، ادامه داد: بازگردانی به چرخه تولید و ادامه فعالیت تعداد ۲۸ واحد تولیدی با تغییر مدیریت و مالکیت پروانه بهره برداری آنها،  بازگردانی ۸۴ واحد راکد در شهرک های صنعتی استان به  چرخه تولید و صیانت از اشتغال حداقل یک هزار نفر از دیگر اقدامات انجام شده در این راستا است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان اینکه از ۸۰۰ واحد و طرح صنعتی استان بازدید میدانی شده است، گفت: تعداد ۴۰ واحد معدنی آذربایجان شرقی نیز احیا و فعال شدند.

به گزارش ایرنا، بیش از چهار هزار واحد صنعتی با اشتغال مستقیم ۱۲۰ هزار نفر و با حجم سرمایه گذاری ۲۰ هزار میلیارد تومان در آذربایجان شرقی فعالیت می کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شهر من | پایگاه خبری تحلیل شهر من