شما اینجا هستید

سیاسی و اجتماعی » چرا دلایل کارشناسی حادثه مترو تبریز اعلام نمی شود/ استخدام افراد خاص در شهرداری تبریز

به گزارش  شهرمن  به نقل از روابط عمومی شورای شهر تبریز، محمدحسن اسوتچی اظهار داشت: شهرداری تبریز هر چه سریع تر نسبت به انتشار نظریه‌ کارشناسان در خصوص حادثه مترو تبریز اقدام کنند.

وی با اشاره به حادثه اخیر قطار شهری تبریز گفت: در تصادف اخیر مترو نتایج کارشناسی با وجود اعلام‌کارشناسان هنوز منتشر نشده است.

اسوتچی ادامه داد: با توجه به جایگاه حقوقی رئیس شورای شهر تبریز در کمیته امنیت مترو باید سالانه رییس شورای شهر به جلسات این کمیته دعوت شود، که در سال ۱۳۹۸ این دعوت انجام شده اما جلسه سال ۹۹ این کمیته بدون دعوت رییس شورای شهر بوده است.

وی گفت: در جلسه غیرعلنی که با حضور اعضای شورای شهر و مدیران قطار شهری برگزار شد، نظراتی اعلام‌شد که جمع بندی آنها باید منتشر شود.

این عضو شورای شهر گفت: اخیراً شنیده ها حاکی از این است که نفراتی از طریق  کانال های مختلف وارد شهرداری شده و یا تبدیل وضعیت می شوند، اما با این وجود شهرداری از نبود استخدام‌ سخن می گوید.

اسوتچی افزود: اگر استخدام وجود دارد به صورت علنی آن را اعلام کنید و این گونه نباشد که در یک طرف از نبود استخدام سخن گفته و از طرفی استخدام انجام شود.

وی در پایان خواستار پاسخگوی شهرداری تبریز به تذکرات مطرح شده در جلسه آتی شورا شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شهر من | پایگاه خبری تحلیل شهر من