شما اینجا هستید

حمل و نقل و ترافيك » وزیر نیامد؛ آزاد راه تبریز سهند افتتاح بشو نیست!

اسماعیل برزگر در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: پروژه آماده بهره برداری بوده و منوط به سفر وزیر راه و شهرسازی می باشد و هفته بعد حتما افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد: پروژه ۲۰ کیلومتر و در مسیر پروژه کوهستانی می باشد و ابنیه های خاصی دارد. مدت قرار داد این پروژه ۲۱ ماه بوده ولی بودجه، اساس مهمی برای تکمیل آن بود.

برزگر بیان دشت: نمایندگان مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی هر چند کم اما پیگیر این پروژه بودند و از وزیر راه و شهرسازی تشکر ویژه ای داریم که پیگیر این موضوع هستند.

وی اظهار داشت: نکات ایمنی و حفاظت و استانداردها در این آزادراه رعایت شده و عده ای نسبت به آن هجمه وارد نکنند، و بایت تاخیرا در افتتاح، از مردم عذر خواهی می کنیم.

مجری طرح و سرمایه گذار اتوبان تبریز سهند تاکید کرد: به مردم قول می دهیم در چند روز آینده این مسیر افتتاح شود و زیر بار ترافیک برود.

برزگر ضمن تاکید بر رعایت اصول ایمنی در این آزادراه گفت: این پروژه نسبت به بزرگراه تبریز – زنجان و تبریز – ارومیه از استانداردهای زیادی برخوردار می باشد و برای اجرای آن از رانت و دلار استفاده نکرده ایم.

وی با بیان اینکه در این پروژه ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده ایم، گفت: هر دوربین برای تعبیه در مسیر، ۵ میلیارد تومان هزینه می خواهد که از الزامات این پروژه می باشد و برای تکمیل اینها ۱۰۰ میلیارد تومان نیاز است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شهر من | پایگاه خبری تحلیل شهر من