شما اینجا هستید

سیاسی و اجتماعی » ضرورت مبارزه و برخورد جدی با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان بناب

شهریار فتحی در اولین جلسه کار گروه مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان بناب با بیان اینکه در حوزه ساخت و سازهای غیرمجاز پیشگیری بهتر از درمان است؛ اظهار داشت: در مواجهه با ساخت و سازهای غیرمجاز باید از همان دقایق اول پی‌ریزی ساختمان با آن برخورد شود.

وی، ساخت‌و‌سازهای غیرمجاز در این شهرستان را خطری جدی برای نسل‌های آتی اعلام و افزود: با ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی ملی و کشاورزی قطعاً نسل‌های بعدی آثار سوء آن را خواهند دید.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب سپس تأخیر در تصویب و ابلاغ طرح جامع شهری بناب را از دلایل انجام ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهرستان اعلام کرد و افزود: البته افراد سودجویی هستند که از فرصت سوءاستفاده کرده و با دورزدن قانون اقدام به سودجویی می‌کنند. از این رو اگر در این مورد احساسی رفتار شود در آینده با مشکل روبه‌رو خواهیم شد که نهادهای نظارتی باید با عوامل تخلف برخورد جدی کنند.

فتحی در ادامه گریزی نیز به تخریب و ساخت و سازهای غیرقانونی در اطراف کوه‌های«قره‌قشون» بناب زد و تصریح کرد: این مناطق منابع طبیعی هستند که باید برای آیندگان حفظ شوند؛ از این رو انتظار می‌رود مسئولان دستگاه قضایی با تخریب کنندگان و متعرضین دامنه‌های کوه‌های«قره‌قشون» برخورد کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شهر من | پایگاه خبری تحلیل شهر من