شما اینجا هستید

اقتصادی » شهروندان در تدوین بودجه ۱۴۰۰ یاری‌گر مدیریت شهری باشند

ایرج شهین‌باهر با اشاره به اولویت‌های مجموعه شهرداری تبریز در بودجه سال آینده، گفت: بودجه ۱۴۰۰ بر اساس نیازسنجی‌های انجام یافته از سوی شهروندان نهایی خواهد شد و اولویت‌های آن بر مبنای همین کلیدواژه‌ها است.

او افزود: موضوعات مهم و مرتبط با بهبود هر چه بیشتر زیست شهروندان اعم از توسعه فضای سبز، حمل و نقل و ترافیک، خدمات شهری و… بی‌تردید بخش قابل توجهی از برنامه های این بودجه را در بر می‌گیرد.

شهین‌باهر با تاکید بر برنامه محور بودن بودجه شهرداری تبریز بیان کرد: بودجه سالانه در چارچوب چشم انداز ۱۲ ساله و برنامه ۵ ساله است و بر همین اساس بودجه ۱۴۰۰ نیز برشی از برنامه ۵ ساله مصوب شورای اسلامی شهر تبریز خواهد بود.

شهردار تبریز گفت: شهروندان تبریزی با ارائه پیشنهاد و خواسته‌های خود می‌توانند در تدوین بودجه سهم بسزایی داشته باشند تا محله محوری و توجه به جنبه‌های مختلف شهر در این خصوص مدنظر قرار گیرد.

او تاکید کرد: جلب رضایت شهروندان و ارائه خدمات متوازن به کلیه مناطق و محلات شهری، اصلی ترین رویکرد مدیریت شهری در تخصیص بودجه محسوب می‌شود.

شهروندان عزیز می‌توانند از طریق لینک زیر وارد سامانه جامع نظام پیشنهادات شده و نسبت به مشارکت در تدوین بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تبریز اقدام کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شهر من | پایگاه خبری تحلیل شهر من