شما اینجا هستید

شورا و شهرداري » تداوم ریاست مسعودی ریحان بر شورای اسلامی آذربایجان‌شرقی

صبح امروز انتخابات هئیت رئیسه شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی در سی و یکمین جلسه عمومی شورای اسلامی استان با حضور نمایندگان شورای شهرستان‌ها در شورای استان برگزار شد.

در این انتخابات، غلامحسین مسعودی ریحان نماینده شهرستان تبریز در شورای اسلامی استان برای چهارمین بار متوالی به عنوان رئیس شورای اسلامی استان انتخاب شد.

در ابتدای این جلسه، غلامحسین مسعودی ریحان از شهرستان تبریز و بهبود جعفری از شهرستان اهر برای سمت ریاست شورا اعلام کاندیداتوری کردند و در نهایت مسعودی ریحان با ۱۲ رای مقابل ۸ رای به عنوان رئیس انتخاب شد.

همچنین برای سمت نائب رئیس نادر امیدی از شهرستان بستان‌آباد و بهرنگ داودی از شهرستان میانه اعلام کاندیداتوری کردند و در نهایت نادر امیدی با اکثریت آرا به عنوان نائب‌رئیس انتخاب شد.

.

لازم به ذکر است که برای سمت دبیر اول شورای اسلامی استان، بهرام حسن‌زاده از شهرستان بناب، خداوئردی ارحمی از شهرستان هریس و ساناز هادی‌زاده از جلفا اعلام کاندیداتوری کردند و در نهایت ساناز هادی‌زاده از شهرستان جلفا دبیر اول و خداوردی ارحمی از شهرستان هریس دبیر دوم شورا انتخاب شدن.

در این جلسه همچنین حافظ تقی‌نژاد نماینده شهرستان هوراند در شورای اسلامی استان به عنوان سخنگوی شورای اسلامی استان انتخاب شد.

در ادامه این انتخابات حامد نادری؛ نماینده شهرستان مراغه به عنوان خزانه‌دار شورای اسلامی آذربایجان شرقی انتخابات شد.

شایان ذکر است اصغر محبی از شهرستان چاراویماق، ابوالقاسم داداشلو از شهرستان مرند، بهبودجعفری از شهرستان اهر و وحید پورقاسم از شهرستان ملکان به عنوان نماینده شورای اسلامی استان در هیأت حل اختلاف و شورای عالی استان‌ها که در انتخابات سال گذشته انتخاب شده‌اند به مدت چهار سال فعالیت خواهند کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شهر من | پایگاه خبری تحلیل شهر من