شما اینجا هستید

سیاسی و اجتماعی » ایران مدرن، مدیون آذربایجان است/ انتقاد از حاشیه‌سازی‌ها و حملات ناجوانمردانه علیه تیم تراکتور

محمدرضا پورمحمدی در دیدار با مدیران، بازیکنان و کادر فنی باشگاه فرهنگی، ورزشی تراکتور با قدردانی از موفقیت‌های ارزشمند این تیم در مسابقات اخیر گفت: تراکتور، بدون شک افتخار ایران و آذربایجان است و قلب میلیون‌ها نفر از مردم ایران اسلامی برای این تیم غیرتمند و پرتلاش می‌تپد.

 وی با اشاره به انتخاب تیم فوتبال تراکتور به عنوان محبوب ترین تیم ایران و آسیا عنوان کرد: به نمایندگی از مردم استان آذربایجان شرقی از تلاش‌های تمامی بازیکنان و دست اندرکاران این باشگاه و بخصوص مالک محترم که از سرمایه خود برای ورزش و نشاط جوانان هزینه می‌کند، قدردانی می‌نمایم.

وی مردم آذربایجان شرقی را مردمی ورزش دوست و ورزشکار برشمرد و ادامه داد: بخش اعظمی از این افتخار، مدیون اقدامات ارزشمند باشگاه و تلاش‌های شجاعانه بازیکنان تراکتور در میادین ورزشی است.

وی داشتن جامعه ای سالم را در گرو تربیت جوانانی ورزشکار، ورزش دوست و متخصص دانست و اضافه کرد: فرهنگ سازی برای حمایت از ورزش و ورزشکاران، اقدامی بسیار ارزشمند است که امیدواریم بیش از پیش همچون باشگاه تراکتور در جامعه مورد توجه قرار گیرد.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین خواستار توجه بیشتر مدیران باشگاه تراکتور به کادرسازی و توجه به این های پایه شد و ادامه داد: امیدواریم در سایه تدبیر و درایت مدیران تراکتور روز به روز شاهد درخشش این تیم و ورزشکاران آن در میادین مختلف ملی و بین المللی ورزشی باشیم.

پورمحمدی از آمادگی مدیریت ارشد استان برای حمایت بیشتر از تیم تراکتور خبر داد و افزود: تراکتور، نه تنها برای آذربایجان، بلکه برندی مقتدر برای ایران اسلامی محسوب می شود.وی با اشاره به برخی حاشیه سازی ها و حملات ناجوانمردانه علیه تیم تراکتور عنوان کرد: این حواشی نباید تراکتور را  از مسیر اصلی خود دور سازد و همه با هم باید با تلاش، غیرت، همت و اقدامات سنجیده، پاسخی درخور شان تراکتور داشته باشیم.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین به نقش آذربایجان در برهه های حساس انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نیز اشاره کرد و افزود: ایران ما به مثابه یک تابلو نقاشی زیبا از اقوام و فرهنگ های مختلف است که آذربایجان در این زمینه، سهمی عمده و نقشی ویژه دارد.

پورمحمدی در همین راستا ادامه داد: آذربایجان، مهد مدنیت و فرهنگ اصیل ایرانی است و به جرات می توان گفت که ایران مدرن، مدیون آذربایجان است.

سیاح خویی، مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی تراکتور نیز در این جلسه به تبیین برنامه‌های آتی تیم تراکتور و همچنین کادر سازی این باشگاه در بخش‌های مختلف ورزش قهرنانی، بانوان و نوجوانان نیز پرداخت.

همچنین استاندار آذربایجان شرقی در پایان این دیدار، هدایایی یادبودی به مسعود شجاعی، سرمربی و کاپیتان تراکتور و مدیر عامل باشگاه اهدا کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شهر من | پایگاه خبری تحلیل شهر من