شما اینجا هستید

سیاسی و اجتماعی » آزادراه شهید کسایی تبریز سامان‌دهی شود

به گزارش شهرمن ، جواد رحمتی، در بیست و نهمین جلسه کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی حمل و نقل استان که همزمان با هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری برگزار شد، افزود: از این فصل باید برای حل و فصل مشکلات مربوط به تعریض این آزادراه استفاده کرد و تسریع در این زمینه ضروری است.

وی با اشاره به سهم و وظایف دستگاه‌های مسئول در حل مسایل مربوط به کنارگذر جنوبی تبریز (آزادراه کسایی)، اظهار کرد: هماهنگی این دستگاه‌ها به ویژه شهرداری تبریز، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و اداره برق بسیار مهم است.

اعمال محدودیت برای ورود اتوبوس‌های ورودی از مرند به تبریز

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان نیز در این جلسه خواستار اعمال محدودیت‌هایی برای ورود اتوبوس‌های ورودی از سمت مرند به داخل شهر تبریز شد و گفت: ادامه مسیر از طریق آزادراه شهید کسایی برای ورود این خودروها به شهر ضروری است.

اورجعلی علیزاده، با تاکید بر لزوم مشارکت دهیاران در بازگشایی مسیرها و راه‌های روستایی در زمان بارش برف، افزود: روستائیان نیز برای بازگشایی راه‌های روستایی باید تا زمان بازگشایی راه‌های شریانی و اصلی استان صبر و شکیبایی نشان دهند.

در این جلسه موضوع اعمال محدودیت برای ورود اتوبوس‌های ورودی از مرند به تبریز مورد موافقت قرار گرفت و از سامانه برخط تصادفات و سامانه تحلیل تردد و بازرسی ایمنی راه که توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و با همکاری یکی از شرکت‌های دانش بنیان راه اندازی شده است، رونمایی شد.

به نقل از روابط عمومی استاندار آذربایجان‌شرقی، همچنین در این جلسه موضوع جابجایی مکان پلیس راه آذرشهر و مکان یابی برای احداث مکان جدید این پاسگاه مورد بحث و رسیدگی قرار گرفت که مقرر شد در این زمینه جلسات تخصصی بین پلیس راه، پلیس راهور، شهرداری و راهداری برگزار شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شهر من | پایگاه خبری تحلیل شهر من